O nas

IV Polski Kongres Górniczy odbędzie się w dniach 20-22.11.2017 r. w Krakowie, w Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego, ul. Krupnicza 33.

Informacje dotyczące uczestnictwa dostępne są w zakładce Informacje dla uczestników. Zgłaszanie udziału możliwe jest poprzez formularz rejestracji uczestnika. Zgłaszanie referatów/prezentacji odbywa się poprzez stronę internetową (szczegóły w zakładce Informacje dla autorów).

Kongres odbędzie się pod hasłem:

Surowce mineralne w strategii gospodarczej Polski – jak wydobywać, jak pozyskiwać, jak oszczędzać w dobie zrównoważonego rozwoju?

Organizatorami IV Polskiego Kongresu Górniczego są:

igsmie pan Instytut Gospodarki Surowcami Mineralnymi i Energią Polskiej Akademii Nauk
wgig Wydział Górnictwa i Geoinżynierii AGH
f-agh  Fundacja dla AGH
skg  Polski Komitet Światowego Kongresu Górniczego

Patronat naukowy nad IV Polskim Kongresem Górniczym objęły:

Polska Akademia Nauk Komitet Górnictwa Polskiej Akademii Nauk
Polska Akademia Nauk Komitet Zrównoważonej Gospodarki Surowcami Mineralnymi Polskiej Akademii Nauk

Partnerzy: